"Kalayoğlu" MEHMET KALAY tarafından 1988 de temelleri  atılarak 2006 yılına kadar gıda toptancılığı ve inşaat sektöründe  faaliyet göstermiştir.2006 yılında aile şirketini kuran Mehmet Kalay'ın ticari hayatında verdiği ilk önemli şey

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ olmuştur ve bu çizgisinden ayrılmayarak hizmet verebileceği alanları düşünmüş 2017'de şirket ve site yöneticisi aynı zamanda  İnşaat Mühendisi FATMA KALAY ile birlikte www.kalayogluavm.com.tr " sitesini kurmuşlardır.

 

Sitenin tasarımı ve düzenini Mimar MEHMET ALİ KALAY ve Yüksek Mimar REYYA KALAY gerçekleştirmiştir.

Gelişen bilgi ve teknoloji çağına ayak uydurarak hizmet veren kalayoğluavm'nin faaliyet gösterdiği tüm alanlarda hukuksal danışmanlığını Avukat ECE RUKİYE KALAY üstlenmektedir.

Kalayoğluavm aynı zamanda Muğla'nın Milas ilçesinde 2 katlı 1000 m2 alanda mağaza hizmeti vermektedir. Mağaza tasarımına 2009 yılından bu yana AYŞE KALAY hizmet vererek ve görsellik ön planda tutularak Milas halkına şık bir mağaza profili sunmaktadır.

Firmamızın adını altın harflerle yazdırmak için tüm çabaları göstererek, müşterilerin memnun kaldığı, şikayetlerin sıfıra indirildiği, kalitenin firmamız ile eşdeğer tutulduğu bir misyonla yoluna devam ediyor. Vizyonumuz, sizlere her geçen gün farklı sektörlerde farklı ürün çeşitleri ile kaliteli hizmet sunmaktır. Bundan dolayı KALAYOĞLUAVM olarak müşterilerimizle beraber her geçen gün daha da büyüyerek hayallerin hakikate dönüşmüş olduğu bir üretim ve hizmet portföyü ile sektördeki faaliyetlerimize devam ediyor olacağız.

 

 


  

 

 

ve daha birçok markayla sektörde en iyisi olmayı değerli müşterilerimiz için hedefliyoruz.

 

MUĞLA/MİLAS daki yerel mağazamız